סלון פינתי

 
 
 
 
 
 
English
 
 
 
русский
 
 
 
français
 
 
 
 
 
 
 

סלון פינתי איטלקי – ברהיטי מוביליה

 
אנשים רבים המעצבים את בתיהם, רוכשים מערכת ריהוט לחדר האורחים שנקראת בשפה המקצועית והעממית כאחד סלון פינתי. לבחירה בסלונים שכאלה יש יתרונות רבים, בעיקר כאשר מדובר במערכות ישיבה איכותיות המיוצרות על ידי טובי יצרני הרהיטים בעולם.

רהיטי מוביליה מציעה לכם להתרשם ממגוון רחב של סלונים, במבחר עיצובים ובצבעים מרהיבים. תוכלו למצוא אצלנו מערכות ישיבה מעור, מבד ומדמוי עור, ונשמח לסייע לכם בבחירת המערכת שתתאים ביותר לחלל ביתכם ולהעדפותיכם האישיות.

אם אתם מעוניינים לרכוש סלון פינתי, חשוב שתדעו כי תוכלו לקבל כל מערכת ישיבה פינתית, גם כזו שבתצוגה אינה מתאימה לעיצוב הסלון שלכם מבחינת הצד בו מתחברות הספות. נשמח לספק לכם מערכות ישיבה בהתאמה אישית לחלל הבית שלכם, ולייעץ לכם בכל הקשור לבחירה.
כשאתם רוכשים סלון פינתי מרהיטי מוביליה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים רהיטי איכות – באחריות.

>>במוביליה תוכלו למצוא גם מערכות ישיבה איכותיות. כנסו לקישור וצפו בגלריה!
 
 
סלון פינתי רחב
 
 
 
סלון פינתי מנצל את החלל של הסלון
 
 
 
כיף לשבת עם כל המשפחה בסלון פינתי מפנק
 
 
 

סלונים – קווים לדמותם

 
כאשר מדובר בבחירת ריהוט לחדר החשוב ביותר בבית, רצוי מאוד לבצע בחירה נכונה של רהיטים. כשאנחנו אומרים "בחירה נכונה" אנחנו מתכוונים לבחירה שתהיה נכונה גם מבחינת נוחות, גם מבחינת התאמה לעיצוב הכללי של הבית וגם מבחינה פונקציונאלית.
 
  • נוחות – חשוב מאוד לרכוש מערכות ישיבה סלוניות המספקות נוחות מקסימאלית ליושבים עליהן. אמנם, היום ניתן לרכוש מערכות ישיבה דרך האינטרנט, אולם ברכישה בדרך זו יש סיכון גדול בכל הקשור בנוחות. לכן, כשרוכשים סלון פינתי או כל מערכת ישיבה אחרת, מומלץ מאוד לגשת אל חנות הרהיטים ולבצע "ישיבת מבחן". בחרו רק במערכת ישיבה שנוח לכם לשבת עליה, ושמספקת תמיכה מלאה לגופכם.

  • התאמה לעיצוב הכללי – חשוב מאוד שמערכת הישיבה תתאים בעיצובה לעיצוב הכללי של הבית. בבית שכל כולו מעוצב באווירה סולידית, לא בטוח שיתאים סלון פינתי מבד מקושקש ועליז. לכן, חשוב מאוד לשקול בכובד ראש את הנושא לפני הבחירה במערכת הישיבה שתרהטו בה את ביתכם, ולקבל החלטה שלא מתבססת רק על הרגש אלא גם על שיקולי ההיגיון.

  • פונקציונאליות – כאשר עומדים בפני רכישת סלון פינתי, חשוב לדעת כי לסלונים שונים יש פונקציות שונות. יש ספות שנפתחות למיטה זוגית וכורסאות שנפתחות למיטת יחיד, ויש ספות שמעוצבות בצורה יוקרתית יותר, אולם לא נפתחות כלל. לכן, לפני הרכישה מומלץ מאוד "לעשות חושבים" ולברר עם עצמכם האם אתם זקוקים למערכת ישיבה שתהווה גם פתרון אירוח, או שאתם יכולים לרכוש מערכות ישיבה בעיצוב יוקרתי, משום שיש לכם חדר אירוח או מכיוון שאתם לא נוהגים לארח.
 
לקבלת מידע נוסף – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דוא"ל  :
 
אשדוד  :
 
תל אביב  :
 
 
 
רחוב העבודה 26, אזור התעשייה הקלה  טל':  8524988 - 08, פקס:  8560942 - 08
 
רחוב הרצל 43 טל': 6820392 - 03